معرفی دانشگاه شهرکرد

معرفی دانشگاه برگزار کننده:

شهرکرد، مرکز استان چهارمحال بختیاری، بیش از 1991متر از سطح دریا ارتفاع دارد و به عنوان مرتفع ترین مرکز استان کشور ایران به «بام ایران» معروف است.

شهرکرد به لحاظ موقعیت جغرافیایی صنعتی نیز از شرایط خاصی برخوردار است، به نحوی که در فاصله ی 40 کیلومتری فولاد زاگرس، 46 کیلومتری ذوب اهن اصفهان، 30 کیلومتری کارخانه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، 70 کیلومتری فولاد مبارکه اصفهان و 20 کیلومتری کارخانه سیمان شهرکرد واقع شده است.

دانشگاه شهرکرد در سال 2017 میلادی برای اولین بار در فهرست یک درصد دانشگاه های برتر جهان و هم چنین در زمرۀ دانشگاه های موثر مهندسی جهان قرار گرفت و به لحاظ تولید بیشترین مقالات یک درصد ISI درمیان دانشگاه های جامع کشور موفق به کسب رتبه 18 گردید.

انجمن علمی مهندسی مواد فعالیت خود را از سال 87 بصورت رسمی اغاز کرده، که این فعالیت ها شامل کارگاه های آموزشی، برگزاری مسابقه، بازدید از کارخانه‌ها و نمایشگاه‌ها، تالیف نشریه علمی سرمت، میزبان چهاردهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران در مهر ماه 1396، برگزارکننده اولین سمینار منطقه ای سازه فولاد در اردیبهشت ماه1397و...

از سری افتخارات این انجمن: انجمن برتردر زمینه نوآوری و خلاقیت در سال 96، کسب مقام برگزیده در بخش فعالیت خلاقانه درسال 96 و 97 در جشنواره حرکت، کسب مقام غرفه ی برتر در جشنواره حرکت 97، کسب مقام دوم توسط نشریه سرمت در جشنواره نگاره و...دسترسی سریع

پوستر مسابقات

شروع مسابقات در:

تاریخ‌های مهم

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت شرکت در مسابقه، ارسال پروپوزال و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام در اتوماسیون مسابقات برای همگان رایگان می‌باشد.

حامیان کنفرانس

  • مجتمع فولاد مبارکه
  • شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
  • شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال بختیاری
  • صبا فولاد زاگرس